Ronaldo is in the lead in the match against Benzema!  Five goals for victory against Al-Ittihad [WIDEO]

Drużyna Karima Benzemy dostała lanie od ekipy Cristiano Ronaldo. Al-Ittihad przegrał u siebie z Al-Nassr 2:5.

Mecz obu drużyn był sporym wydarzeniem właśnie ze względu na spotkanie Karima Benzemy i Cristiano Ronaldo. Byli partnerzy z ataku Realu Madryt wyprowadzili swoje drużyny na boisko w roli kapitanów.

More text below the video

[–>

Gospodarze objęli prowadzenie już w 14. minucie. Benzema zagrał w pole karne do Hamdallaha, ten poradził sobie z obrońcami rywali i mocnym uderzeniem trafił do siatki.

Odpowiedź gości była bardzo szybka. Już w 19. minucie z rzutu karnego wyrównał Ronaldo.

[–>

Al-Nassr prowadziło do przerwy, bo w 38. minucie na listę strzelców wpisał się Talisca.

Gospodarze wrócili do gry już w drugiej połowie. Do remisu 2:2 doprowadził Hamdallah, ale… to była ostatnia dobra wiadomość dla Al-Ittihad.

W 66. minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Fabinho, a po chwili swojego drugiego gola z rzutu karnego dołożył Ronaldo. Dla Portugalczyka był to już 53 gol w tym roku kalendarzowym! W końcówce wynik ustalił Sadio Mane, który ustrzelił dublet.

[–> [–>

Al-Nassr zajmuje drugie miejsce w tabeli saudyjskiej ekstraklasy, ale ma aż siedem punktów straty do prowadzącego Al-Hilal. Al-Ittihad jest szóste.